3 hodnocení

Vileda set mop - Supermocio 3Action

Viled Supermacio set vám spolehlivě usnadní úklid doma, i ve vašem podniku. Součástí setu je mop s teleskopickou tyčí, kbelík a systém ždímání. Mop se skládá ze dvou druhů třásní, které na sebe váží nečistoty a prach, ale poradí si také se zaschlou špínou, skvrnami a šmouhami.

Skladem
Kód: UP008-30
639 Kč 773,19 Kč včetně DPH
Kategorie: Úklidové prostředky a pomůcky
Materiál: Plast
Tvar: Kulatý
Účel: Na podlahu
Velikost: Velké
Set: Mop+tyč+kbelík
Objem: 10l

Vileda set pro vytírání podlahy se stane vaším skvělým pomocníkem, díky kterému bude úklid hračka. Skládá se ze tří důležitých věcí - mop, kbelík a ždímání.

Hlavice mopu je tvořená pouze třásněmi, takže se s ní dostanete i do těžko přístupných míst, jako jsou rohy nebo úzké prostory mezi nábytkem. Mop se skládá ze dvou druhů třásní, které na sebe skvěle chytají veškeré nečistoty a prach a zároveň šetrně očistí podlahy od skvrn a šmouh.

Na hlavici je nasazená teleskopická tyč, takže si mop snadno přizpůsobíte své výšce.

Součástí setu je samozřejmě praktický kbelík, v němž se nachází jednoduchý, ale funkční systém ždímání, díky kterému bude vytřená podlaha mnohem rychleji suchá.

→ Pro dokonalý úklid se vám bude hodit také prostředek na mytí podlah a stěn, který podlahy zanechá hezky lesklé a provoní celou místnost.

Po opotřebení původní hlavice nemusíte kupovat nový mop, v naší nabídce najdete také náhradní hlavice, díky kterým bude mop opět jako nový.

 

Výhody Vileda setu Supermocio 3Action:

✅ Efektivní systém ždímání

✅ Teleskopická tyč

✅ Hlavice se dvěma druhy třásní

✅ Vhodné pro všechny typy podlah

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: