1 hodnocení

Kebab box 750ml

Papírový box na nudle, který je určen nejen na nudle! Tento praktický znovu uzavíratelný box ve stylovém přírodním provedením se stane vaším přítelem při balení nudlí, číny, rýže nebo těstovin. Vedle rychlého a snadného skládání se může pyšnit také tím, že je velmi lehký a skladný.

Skladem
Kód: PB011-10
3,95 Kč 4,78 Kč včetně DPH 395 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.07 kg
Výška: 96mm
Objem: 750ml
Materiál: Papír + PE
Barva: Hnědá
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Tento stylový papírový box se stane vaším skvělým pomocníkem zejména při balení nudlí, číny, rýže nebo těstovin, nicméně skvěle poslouží také k zabalení kterého koli z vašich lahodných pokrmů, kterému bude tento rozměr vyhovovat. Jeho skládání je velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel. Díky modernímu a přírodnímu vzhledu papírového boxu na nudle bude vaše jídlo vypadat naprosto neodolatelně a vaši zákazníci si jej zajisté rychle zamilují. 

 

Box je vyroben z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

 

Výhody papírového boxu na nudle 750 ml?

✅ Snadno a rychle složitelný

✅ Lehký a skladný

✅ Ekologický materiál

✅ Moderní přírodní vzhled

✅ Chrání životní prostředí

 

Při balení pokrmů nezapomínáme ani na menší porce, a tak vám doporučujeme navštívit naši širokou nabídku produktů, kde mimo jiné naleznete také papírový box na nudle 450 ml.

K lahodnému pokrmu neodmyslitelně patří také osvěžující nápoj, nezapomeňte proto navštívit také naši kategorii papírových kelímků.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.