Neohodnoceno

Kebab box 500ml

Tento praktický znovu uzavíratelný box ve stylovém přírodním provedením se stane vaším přítelem při balení nudlí, číny, rýže nebo těstovin. Vedle rychlého a snadného skládání se vám může pochlubit také tím, že je velmi lehký a skladný.

Skladem
Kód: PB010-10
2,89 Kč 3,50 Kč včetně DPH 289 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.055 kg
Výška: 96mm
Objem: 450ml
Materiál: Papír + PE
Barva: Hnědá
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Ať už potřebujete zabalit kterýkoli z vašich lahodných pokrmů, tento papírový box na nudle vám bude skvělým pomocníkem. Svými rozměry se nejvíce hodí pro balení nudlí, číny, rýže nebo těstovin. Jeho skládání je velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel. Díky modernímu a přírodnímu designu papírového boxu na nudle bude vaše jídlo vypadat naprosto neodolatelně a vaši zákazníci si jej zajisté rychle zamilují. 

 

Box je vyroben z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

 

Výhody papírového boxu na nudle 450 ml?

✅ Lehký a skladný

✅ Moderní přírodní vzhled

✅ Ekologický materiál

✅ Chrání životní prostředí

✅ Snadno a rychle složitelný

 

Při balení pokrmů nezapomínáme ani na větší porce, a tak vám doporučujeme navštívit naši širokou nabídku produktů, kde mimo jiné naleznete také papírový box na nudle 750 ml.

K lahodnému pokrmu neodmyslitelně patří také osvěžující nápoj, nezapomeňte proto navštívit také naši kategorii papírových kelímků.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.