Neohodnoceno

Salátová miska 1000ml

Salátová miska s praktickým rozměrem,v níž budete moci servírovat téměř jakýkoliv pokrm, který si díky ní stále zachová svůj neodolatelný vzhled. Miska je navíc vyrobena z kraftového papíru, a tak je šetrná k přírodě.

Skladem
Kód: PM012-10
3,96 Kč 4,79 Kč včetně DPH 198 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové misky
Hmotnost: 0.017 kg
Výška: 78mm
Průměr: 149mm
Objem: 1000ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 300ks

Přejete si zákazníkům zabalit váš delikátní pokrm tak, aby lahodil nejen jejich chuťovým buňkám, ale i očím? S touto salátovou miskou o objemu 1 000 ml to nebude žádný problém. Miska je vyrobena z přírodního kraftového papíru, který nejen že tvoří moderní elegantní design, ale zároveň je také velmi pevný a odolný. V neposlední řadě je papír v přírodě také lépe a rychle rozložitelný, a tak používáním našich obalů pomáháte šetřit životní prostředí. Tato miska se skvěle hodí pro balení salátů, hranolek, žeber nebo bowls, ale díky všestrannému tvaru i rozměru do ní můžete zabalit kterýkoliv další pokrm. Výhody salátové misky 1000 ml?

✅ Moderní přírodní design

✅ Univerzální rozměr

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše salátové misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

K salátovým miskám poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete univerzální víčko pro salátové misky o objemu 500 ml, 750 ml a 1 000 ml.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky salátových misek, kde si určitě vyberete tu svoji.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.