2 hodnocení

Kelímek průhledný PET 500ml 95mm

V žádném bistru a kavárně, ale i na venkovních akcích by neměl chybět velký plastový kelímek. Můžete v něm nabídnout zákazníkům studené limonády, míchané drinky nebo pivo.

Po použití je tento kelímek zcela recyklovatelný.

Skladem
Kód: PP004-30
2,16 Kč 2,61 Kč včetně DPH 108 Kč / 50 ks
Kategorie: Kelímky
Barva: Transparentní
Materiál: Plast
Objem: 0,5 l
Tvar: Kulatý
Typ: Ekologické, Recyklovatelné, Uzavíratelné
Účel: Na pivo
Velikost: Velké
Vlastnost: Průhledné, S možností potisku
Výška: 150mm
Průměr: 95mm
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 800ks

Potřebujete do své kavárny, restaurace, bistra nebo na festival kelímky na nápoje? Velký plastový kelímek o objemu 500 ml je ideální volbou! Můžete v něm podávat téměř vše, od nealkoholických nápojů až po pivo.

Kelímky jsou vyrobené z pevného plastu a jsou zcela bez zápachu, takže nijak neovlivní chuť vašeho nápoje. Poté jsou navíc 100% recyklovatelné.

→ Aby se nápoje lépe přenášely, doporučujeme ke kelímkům pořídit také víčko, buď klasické nebo vypouklé, které oceníte například při servírování ledových káv se šlehačkou.

 

Výhody plastového kelímku:

✅ 100% recyklovatelný materiál

✅ Transparentní design

✅ Velký objem

✅ Pevný a funkční materiál

✅ Bez zápachu či chuti

 

Kromě plastových kelímků máme v nabídce i ekologičtější cestu, a to papírové kelímky nebo kelímky z kombinace papíru a PLA.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba plastové obaly před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: