Neohodnoceno

Miska na polévku hnědá 375ml

Co takhle něco teplého do žaludku? Tento stylový kelímek na polévku, který je navíc šetrný k přírodě, zákazníkům umožní vychutnat si vaši skvělou polévku v chladných měsících. V těch teplejších se perfektně hodí také k podávání zmrzliny!

Skladem
Kód: PM001-10
2,68 Kč 3,24 Kč včetně DPH 67 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.012 kg
Výška: 85mm
Průměr: 90mm
Objem: 350ml
Materiál: Papír
Počet balení: 25ks
Počet v kartonu: 500ks

Na hřejivé polévky se spoléháme většinou v zimním období. Ať už s láskou připravujete vývary nebo krémové polévky, dopřejte je vašim zákazníkům pohodlně přenášet v tomto přírodním kelímku na polévku s objemem 375 ml. Ke kelímku poskytujeme i praktické znovu uzavíratelné víčko, které naleznete v našem sortimentu. Mimo svůj přírodní a moderní vzhled, je kelímek také šetrný k životnímu prostředí, jelikož je vyroben 100% z bio surovin a je zcela recyklovatelný. Krom teplých polévek se skvěle hodí také k balení omáček nebo zmrzlin.Výhody kelímku na polévku 375 ml?

✅ 100% bio

✅ Stylový přírodní vzhled

✅ Vhodný pro teplé i studené pokrmy

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše kelímky na polévku jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

Ke kelímku poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, které naleznete zde.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na polévku.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Proto je potřeba tyto recyklovatelné kelímky před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.