2 hodnocení

Miska na dip s víčkem 50ml

Pokud ke svým pokrmům nabízíte dip nebo dressing, bude se vám určitě hodit naše 100% recyklovatelná malá miska. Miska je určená pro přímý styk s jídlem a nijak neovlivní jeho výslednou chuť. Praktické víčko navíc zajistí, že obsah zůstane přesně tam, kde má.

Skladem
Kód: MD006-30
1,49 Kč 1,80 Kč včetně DPH 670,50 Kč / 450 ks
Kategorie: Misky
Barva: Transparentní
Materiál: Plast
Objem: 50 ml
Tvar: Kulatý
Typ: Ekologické, Uzavíratelné
Velikost: Malé
Vlastnost: Průhledné
Výška: 26mm
Průměr: 72mm
Počet v balení: 450ks

Miska na dip je skvělou vychytávkou pro balení vašich jídel. Perfektně se hodí na různé dipy a dressingy, které ozvláštní každý pokrm. 

Pro malé misky najdete uplatnění na koncertech, festivalech a jiných venkovních akcích, ale i pro balení jídel s sebou v bistrech a restauracích. Pevné praktické víčko zajistí, že se vám obsah nevylije a nic nezašpiní.

Misky na dip jsou vyrobené z materiálu, který je určený pro přímý styk s potravinami a po použití je 100% recyklovatelný. Díky transparentnímu designu navíc zákazníci jednoduše poznají, o který dip se jedná.

Tato miska na dip s víčkem s víčkem má objem pouze 50 ml, pro větší množství dressingu nebo omáčky u nás najdete také misky v objemu 80 ml a 100 ml.

→ Pokud vás zajímá ekologičtější způsob balení pokrmů, v našem sortimentu máme také misky na dip z cukrové třtiny.

 

Výhody plastové misky na dip s víčkem:

✅ 100% recyklovatelný materiál

✅ Transparentní design

✅ Pevný a funkční materiál

✅ Bez zápachu či chuti

✅ Praktické víčko

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože jsou tyto misky 100% recyklovatelné, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: