2 hodnocení

Krabička na burger z cukrové třtiny

Hledáte ideální obal na burger, který je odolný proti mastnotě, neprotéká a snadno se uzavírá? Pak jste tady správně. Tato krabička z cukrové třtiny totiž disponuje všemi výhodami, které jsme vyjmenovali výše.

Skladem
Kód: KC004-60
3,27 Kč 3,96 Kč včetně DPH 163,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Kompostovatelné krabičky a boxy
Hmotnost: 0.023 kg
Délka: 152mm
Šířka: 152mm
Výška: 50mm
Materiál: Cukrová třtina
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 500ks

Posledních pár let zažívají burgery pořádný boom v české gastronomii a jsou jedním z nejoblíbenějších streetových jídel. Zabalte je pro své zákazníky stylově a ekologicky v jednom, do naší krabičky na burgery z cukrové třtiny. Každý burger do ní padne jako ulitý a při běžné manipulaci nemůže dojít k žádné újmě. Burger tak k zákazníkovi doputuje přesně v takovém stavu, v jakém jste ho do krabičky vložili. Tento obal je zkrátka praktický, originální a nezatěžuje životní prostředí.

 

Výhody krabičky na burger z cukrové třtiny?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Naše krabičky jsou vyrobeny ze 100% kompostovatelné materiálu. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit do nabídky papírových krabiček, boxů a kornoutů, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

Pokud burgery podáváte jako take away a jsou určeny k okamžité konzumaci, doporučujeme navštívit také kategorii papírových sáčků, kapes na burgery a papírů.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly a obaly z cukrové třtiny patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.