2 hodnocení

Papírový burger box 140x140x95

Náš papírový burger box vyniká svou velikostí, která je na míru vytvořená pro vaše burgery. Stejně dobře vám ale poslouží i pro jiné dobroty, například donuty. Box je vyrobený z hnědého kraftového papíru, který se po vyhození lépe a rychleji rozkládá, takže je šetrný k životnímu prostředí.

Skladem
Kód: PB001-10
5,04 Kč 6,10 Kč včetně DPH 504 Kč / 100 ks
Kategorie: Obaly
Hmotnost: 0.031 kg
Barva: Hnědá
Materiál: Papír
Rozměr: 14x14
Tvar: Čtverec
Typ: Ekologické, Uzavíratelné
Účel: Na dezerty, Na zákusky, Na hamburger
Velikost: Velké
Vlastnost: S možností potisku
Délka: 140mm
Šířka: 140mm
Výška: 95mm
Materiál: Papír + PE
Počet v balení: 100ks

Vyměňte plastové obaly za ekologičtější variantu. Náš papírový burger box je příkladem toho, že eko obaly jsou stejně funkční a navíc jsou šetrné k přírodě. Kraftový papír je 100% rozložitelný a navíc vypadá stylově.

Skládání je velmi snadné a rychlé, takže vám nezabere příliš času. Navíc má box minimalistický vzhled, který můžete ozvláštnit svým vlastním logem.

 

Výhody papírového burger boxu:

✅ Ekologický materiál, který je šetrný k přírodě

✅ Ideální rozměry

✅ Minimalistický vzhled

✅ Bez chuti či zápachu

 

K burgerům neodmyslitelně patří také osvěžující nápoj, který můžete podávat v našich papírových kelímcích různých velikostí.

V naší nabídce najdete také další ekologické obaly pro vaše pokrmy, například velký papírový menubox nebo jeho malou verzi.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: