Neohodnoceno

Papírový burger box

Papírový burger box je určen nejen na burgery! Jeho hlavní výhodou je rychlé a snadné složení, které vám ušetří čas i energii.

Skladem
Kód: PB001-10
Značka: Pack & Care
4,99 Kč 6,04 Kč včetně DPH 499 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.031 kg
Délka: 140mm
Šířka: 140mm
Výška: 95mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
 

Papírový burger box vám poslouží nejen při balení burgerů, ale díky svým praktickým rozměrům se stane vaším nejlepším přítelem kdykoliv budete chtít zabalit některý z vašich chutných pokrmů. Jeho složení je velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy lahodných jídel. Díky modernímu přírodnímu vzhledu bude v této papírové krabičce vaše jídlo vypadat naprosto skvěle a zajisté si vyslouží nejednu fotografii na sociálních sítích vašich zákazníků. Box je navíc naprosto ideální pro jídla do ruky, jelikož je velmi lehký a skladný, a tak se budou vaši zákazníci moci soustředit především na jeho obsah v podobě vašich pokrmů.

 

Výhody papírového burger boxu?

✅ Ekologický materiál

✅ Chrání životní prostředí

✅ Skladný

✅ Snadno složitelný

✅ Přírodní vzhled   

 

Box je vyroben z kraftového hnědého papíru. Kvůli svým vlastnostem a přírodnímu vzhledu je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

 

K burgerům neodmyslitelně patří také osvěžující nápoj, a tak jsme neotáleli ani s výrobou přírodních papírových kelímků, jejichž široký výběr naleznete zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu