Neohodnoceno

Burger box rozkládací 130 x 130 x 110

Ještě jste nenarazili na obal, který by udržel burger při převozu pohromadě? S naším boxem, se vám už nikdy žádná nehoda nestane! Burger doputuje k zákazníkovi přesně tak, jak ho šéfkuchař připravil. Má promyšlenou konstrukci, která uvnitř schovává opěrky, díky kterým burger drží pevně na svém místě.

Skladem
Kód: PB008-10
5,89 Kč 7,13 Kč včetně DPH 589 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.051 kg
Délka: 130mm
Šířka: 130mm
Výška: 110mm
Materiál: Papír
Barva: Hnědá
Počet v balení: 100ks

Box je vyrobený z přírodního kraftového papíru, díky čemuž je lépe a rychleji rozložitelný. Je praktický a originální, navíc nepropustí žádnou mastnotu, což při přepravě jistě oceníte. Zároveň se dá krabička hezky rozložit a při konzumaci burgeru tedy poslouží jako talíř. Vaši zákazníci budou nadšení.

 

Výhody rozkládacího burger boxu?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Naše krabičky jsou vyrobeny ze 100% kompostovatelné materiálu. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit třeba do nabídky krabičky a menuboxy z cukrové třtiny.

 

Pokud burgery podáváte ve stylu take away a jsou určeny k okamžité konzumaci, doporučujeme navštívit také kategorii papírových sáčků, kapes a papírů.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.