Mikrotenové tašky

Kvalitní mikrotenové tašky nejsou jen jednorázovým obalem, naopak jsou díky své pevnosti vhodné i pro více použití. Jsou také na rozdíl od papírových tašek odolnější vůči tekutinám a mastnotě. Tašky jsou vyrobené z lehkého materiálu, který je po použití 100% recyklovatelný, a tudíž  šetrnější k životnímu prostředí.

Tašky u nás pořídíte bez potisku, ale i vyrobené na míru s vaším logem.

Naše velká mikrotenová taškanosnost 5 kg, a tak pro ni najdete široké využití.

Pokud vás zajímají další ekologické možnosti v balení produktů a jídel, podívejte se také na naše papírové a kompostovatelné tašky.

Mikrotenová taška HDPE 5kg
33,88 Kč včetně DPH
28 Kč / balení

Do kvalitního mikrotenového sáčku s uchem můžete bez obav uložit potraviny, hotová jídla nebo další produkty. Sáček je velmi...

MS005-30
1 položek celkem

Mikrotenové tašky jsou důležitou součástí každého podniku, kde balíte jídlo a potraviny s sebou. Protože je HDPE pevný a odolný materiál, hodí se tašky například také pro balení masa, uzenin, sýrů, ale i ovoce a zeleniny. S mikrotenovou taškou se nemusíte zaleknout ani deště, protože jí tekutiny nevadí.

Naše velká mikrotenová taška má nosnost 5 kg, v nabídce ale naleznete také kompostovatelné tašky, které se jí hravě vyrovnají.

UPS_Desktop