Neohodnoceno

Menubox z cukrové třtiny - jednodílný čtvercový

Jednodílný čtvercový menubox z cukrové třtiny je praktický a odolný obal jak na studená, tak i na teplá jídla. Je velmi oblíbený pro svou odolnost vůči mastnotě i vodě. Jednoduše se uzavírá a dokonale izoluje teplo. Přepravovaný pokrm se tak na stůl zákazníka dostane vždy teplý.

Skladem
Kód: KC001-60
5,79 Kč 7,01 Kč včetně DPH 1 158 Kč / 200 ks
Kategorie: Kompostovatelné krabičky a boxy
Hmotnost: 0.04 kg
Délka: 220mm
Šířka: 200mm
Výška: 80mm
Materiál: Cukrová třtina
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 200ks

Jednodílný čtvercový menubox je hitem mezi obaly. Díky svému praktickému a jednoduchému tvaru do něj zabalíte hlavní chod, předkrm, salát nebo třeba i dezert. Zkrátka cokoliv vás napadne a bude vyhovovat rozměrům krabičky. Box se dá snadno přenášet a s jeho zámkovým uzavíráním nehrozí, že by z něj cokoliv vyteklo. Bez problémů nahradí běžný plastový menubox a navíc s ním ušetříte životní prostředí.Výhody jednodílného menuboxu z cukrové třtiny?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Naše menu boxy jsou vyrobeny z nevyužitých zbytků průmyslově zpracované cukrové třtiny, tedy z čistě přírodní, již použité suroviny. Jsou tedy ze 100% kompostovatelného materiálu. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit například do nabídky papírových krabiček, boxů a kornoutů, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly a obaly z cukrové třtiny patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.