Neohodnoceno

Papírová miska "člun" M

Milovníci street food pozor! Tato papírová miska ve tvaru člunu byla stvořena přímo pro vaše pokrmy. Je vyrobena z kraftového papíru, a tak je kromě svého moderního vzhledu také šetrná k přírodě

Skladem
Kód: PV002-10
1,83 Kč 2,21 Kč včetně DPH 457,50 Kč / 250 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.084 kg
Délka: 165mm
Šířka: 120mm
Výška: 40mm
Objem: 375ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 250ks
Počet v kartonu: 1000ks

Přejete si podávat vaše pokrmy tak, aby si zachovaly svůj skvělý vzhled? S touto papírovou miskou ve tvaru člunu to není žádný problém. Její materiál z přírodního kraftového papíru nejen že vypadá báječně na pohled, ale navíc je také ekologický a v přírodě lépe a rychleji rozložitelný. Díky svým praktickým rozměrům tato miska skvěle padne do ruky a je využijete ji především na street food jako je burger či jakékoliv střední porce jídel.   
Výhody papírové misky „člun“ M?

✅ Moderní přírodní design

Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Naše misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky papírových misek na street food.

 

Pokud si přejete zabalit jídlo s sebou, doporučujeme navštívit také naši kategorii papírových boxů, krabiček a kornoutů, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.