Neohodnoceno

Papírová miska "člun" S

Papírová miska ve tvaru člunu, která propluje od vás přímo až k zákazníkům. Uvítáte ji zejména k podávání street food a jejím používáním pomáháte šetřit životní prostředí.

Skladem
Kód: PV001-10
1,44 Kč 1,74 Kč včetně DPH 360 Kč / 250 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.045 kg
Délka: 140mm
Šířka: 100mm
Výška: 35mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 250ks
Počet v kartonu: 1000ks

Praktická papírová miska ve tvaru člunu, která je vyrobena z přírodního kraftového papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelná. Pro její rozměry ji využijete nejlépe na street food jako například hranolky, malý burger nebo menší porce jídel. Moderní přírodní design této papírové misky dodá jídlu ten správný šmrnc a vaše pokrmy tak budou lahodit oku i chuťovým pohárkům. Narozdíl od misek z plastu nezatěžuje přírodu těžko rozložitelným obalem a jejím používáním pomáháte šetřit životní prostředí. 

 

Výhody papírové misky „člun“ S?

✅ Moderní přírodní design

Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Naše misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky papírových misek na street food.

 

Pokud si přejete zabalit jídlo s sebou, doporučujeme navštívit také naši kategorii papírových boxů, krabiček a kornoutů, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.