1 hodnocení

Papírová taška s krouceným uchem 240 x 100 x 320

Tato velmi pevná a stylová taška, vyrobená z kraftového papíru, je naprosto ideální ekologickou alternativou klasických igelitových tašek. Díky svému materiálu z přírodních surovin je také plně recyklovatelná a kompostovatelná.

Skladem
Kód: TP007-10
4,17 Kč 5,05 Kč včetně DPH 1 042,50 Kč / 250 ks
Kategorie: Nákupní tašky
Barva: Hnědá
Materiál: Papír
Rozměr: 24x10
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické, Dárkové
Účel: Na potraviny
Velikost: Velké
Vlastnost: S možností potisku
Šířka: 240mm
Hloubka: 100mm
Výška: 320mm
Počet v balení: 250ks

Hledáte k zabalení svých pokrmů ekologickou náhradu ke klasickým igelitkám? Tak to se vám bude tato papírová kráska dozajista líbit! Seznamte se, toto je naše papírová taška s krouceným uchem. Je vyrobená 100% z přírodních surovin, díky čemuž je plně recyklovatelná i kompostovatelná. Taška je opatřená pevným krouceným uchem. Její moderní a stylový materiál z kraftového papíru na první pohled okouzlí nejen vás, ale zajisté také vaše zákazníky. Výhody papírové tašky s krouceným uchem?

✅ Vyrobená 100% z přírodních surovin

✅ Recyklovatelná a kompostovatelná

✅ Pevný a kvalitní materiál

✅ Stylový přírodní vzhled

✅ Šetří životní prostředí

 

Přejete si mít při balení potravin možnosti igelitových sáčků a tašek a přesto být šetrnější k přírodě? V tom případě se v naší nabídce nezapomeňte podívat na kompostovatelnou tašku Enjoy & be eco.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: