Papírová taška s krouceným uchem bílá 180 x 80 x 210
| Kategorie: | Nákupní tašky |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Papír |
| Rozměr: | 18x8 |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Ekologické, Dárkové |
| Účel: | Na potraviny |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnost: | S krouceným uchem, S možností potisku |
| Šířka: | 180mm |
| Hloubka: | 80mm |
| Výška: | 210mm |
| Počet v balení: | 400ks |
