Neohodnoceno

Víčko na salátovou misku 1100ml, 1300ml

K salátové misce rozhodně patří také správné kvalitní víčko, které pomůže obsah udržet déle teplý či studený a stejně tak zabrání jeho rozsypání a vstupu nečistot dovnitř. Toto víčko je vyrobeno z recyklovatelného materiálu a je tak ohleduplné k životnímu prostředí.

Skladem
Kód: PM016-10
2,79 Kč 3,38 Kč včetně DPH 139,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové misky
Hmotnost: 0.012 kg
Průměr: 184mm
Materiál: 100% recyklovatelný plast
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 300ks

Chcete, aby si zákazníci mohli vychutnat vaše jídlo, a zároveň ho přenášet zcela bez obav z rozlití či vysypání? V tom případě je toto víčko pro salátové misky o objemu 1 100 ml a 1 300 ml stvořeno přímo pro vás. Víčko je dobře těsnící, pomáhá udržet obsah kelímku déle teplý či studený a zároveň zabraňuje vstupu nečistot do pokrmu. Víčko je vyrobeno z kvalitního recyklovatelného materiálu a jeho správným vytříděním je šetrné k přírodě

 

Výhody víčka pro salátovou misku 1 100 ml a 1 300 ml?

✅ Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot dovnitř

✅ Dobře těsnící

✅ Recyklovatelný materiál

✅ Uchová pokrmy déle teplé či studené

✅ Šetrné k životnímu prostředí

 

Víčko na salátovou misku je vyrobeno z kvalitního pevného materiálu PP, který je po opláchnutí zcela recyklovatelný a tím také šetrnější k životnímu prostředí. Je také naprosto bez zápachu a chuťově neutrální, a tak si zákazníci budou moci vaše pokrmy vychutnat tak, jak jsou zvyklí. 

 

K tomuto víčku bezesporu patří také příslušné nádobí, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete salátovou misku 1 100 ml nebo salátovou misku 1 300 ml. (odkaz)

 

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.