Papírová taška s krouceným uchem hnědá 340 x 200 x 350
| Kategorie: | Papírové tašky |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Papír |
| Rozměr: | 34x20 |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Ekologické, Dárkové |
| Účel: | Na potraviny |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnost: | S krouceným uchem, S možností potisku |
| Šířka: | 340mm |
| Hloubka: | 200mm |
| Výška: | 350mm |
| Počet v balení: | 200ks |
