Plastové kelímky na víno

Hledáte adekvátní jednorázovou náhradu za skleničky na víno, které budete moci použít na koncertech, pikniku, rodinných oslavách a dalších akcích? Pak jsou naše plastové skleničky tou pravou volbou. Plastové kelímky a skleničky jsou vyrobené z pevného recyklovatelného materiálu, který se vám na rozdíl od skla jen tak nerozbije.

Protože je u vína důležité cítit vůni i chuť, jsou skleničky přímo určené pro styk s nápoji, aniž by jakkoliv ovlivnily jejich aroma.

Plastové skleničky se stopkou o objemu 200 ml jsou nejlepší náhradou klasické skleničky.

Pokud chcete univerzální kelímky, které se hodí i pro další nápoje, určitě oceníte kelímky ve velikosti 200 ml a 250 ml.

 

Kelímek na víno 200ml
5,17 Kč včetně DPH
4,27 Kč / ks

Kelímek na víno nesmí chybět na žádné venkovní akci, svatbě, koncertech či festivalech. Plastové kelímky na víno skvěle nahradí...

PP014-30
578 pet 250
1,48 Kč včetně DPH
1,22 Kč / ks

Náš průhledný kelímek využijete pro podávání všemožných studených nápojů, ať už se jedná o limonády nebo míchané drinky. Po...

PP008-30
575 jiny pet 250
1,56 Kč včetně DPH
1,29 Kč / ks

Plastový kelímek je důležitou součástí každé kavárny i bistra. Umožní vám nabízet s sebou všechny osvěžující nápoje nebo...

PP007-30
3 položek celkem

Jednorázové plastové kelímky na víno jsou potřeba zejména na venkovních akcích, koncertech, ale i svatbách a rodinných oslavách. Kelímky na víno u nás najdete v objemu 200 ml a 250 ml.

Na svatbu či velkou oslavu se budou hodit spíše plastové skleničky, které tvoří věrnou napodobeninu klasických sklenic. Mají objem 200 ml a jsou vyrobené z pevného recyklovatelného plastu. Díky stopce padnou dobře do ruky a víno se v nich nezahřívá.

Pokud chcete svým zákazníkům dopřát možnost vzít si s sebou i větší množství vína, budou se vám hodit naše univerzální PET lahve.

UPS_Desktop