1 hodnocení

Stretch folie 50cm 2kg transp. 23my

Stretch fólie jsou pevné obalové materiály, které se používají zejména pro fixaci a ochranu zboží určeného pro přepravu. Tato fólie má tloušťku 23 mikrometrů a vyznačuje se tedy vysokou pevností a odolností. Hodí se tedy i pro obalení těžkého zboží a produktů.

Skladem
Kód: AF005-31
154 Kč 186,34 Kč včetně DPH
Kategorie: Fólie
Barva: Transparentní
Materiál: Plast
Rozměr: 50 cm
Tvar: Kulatý
Účel: Na potraviny
Velikost: Velké
Vlastnost: Průhledné
Šířka: 50cm
Hmotnost: 2kg
Materiál: PE
Tloušťka folie: 23my
Počet v balení: 1ks

Stretch fólie jsou jednoduchý a levný způsob ochrany produktů určených k převozu. Fólie pomáhá při fixaci produktů, ale také je chrání před vlhkostí, zašpiněním a prachem.

Naše stretch fólie má největší možnou tloušťku, a to 23 mikrometrů. Je proto velmi pevná a můžete se na ni 100% spolehnout. 

Fólie jsou univerzálním produktem, pro který najdete široké využití v gastro podnicích, kancelářích, skladech i v domácnosti.

 

Výhody stretch fólie:

✅ Pevná a odolná

✅ Univerzální použití

✅ Chrání produkty před vlhkostí a prachem

✅ Zabraňuje šíření pachů

 

→ Ve větších restauracích, jídelnách a hotelech poté jistě využijete fólie pro zatavování, které vám umožní pohodlně zabalit pokrmy pro výdej či rozvoz.

Pokud hledáte možnost, jak zabalit pokrmy a udržet je teplé, doporučujeme použití alobalu, který má skvělé termo vlastnosti a zároveň jej využijete i pro samotné zpracování jídla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: