1 hodnocení

Brčko z avokáda (Biofase)

Slyšeli jste už o brčcích vyrobených z avokáda? Možná byste měli, protože se jedná o skvělou náhradu za plastová brčka, která je pevnější a navíc 100% rozložitelná.

Brčka jistě ocení zákazníci ve vaší restauraci, kavárně i baru.

Skladem
Kód: BM008-120
0,99 Kč 1,20 Kč včetně DPH 495 Kč / 500 ks
Kategorie: Brčka
Barva: Hnědá
Materiál: Avokádo
Rozměr: 6 mm
Typ: Ekologické, Kompostovatelné
Velikost: Velké
Délka: 260mm
Počet v balení: 1000ks
Počet v kartonu: 2000ks

Kromě brček z avokáda najdete v naší nabídce ze stejného materiálu kompletní sadu příborůkteré také výrazně šetří naši přírodu.

Brčka jsou zkrátka u některých nápojů nepostradatelná, a tak by neměla chybět ani u vás v kavárně, restauraci nebo baru. Výhodou oproti papírovým brčkům je, že se vám ta z avokáda ani po delší době nerozmočí a zůstávají stále pevné. Dokonce jsou ještě pevnější než plastová.

Biofase je značka, která začala vyrábět brčka a příbory z avokáda pomocí unikátní technologie. Jsou prvními, kteří vyrábějí materiál z částí, které nejsou primárně určené k naší konzumaci (jako je tomu například u kukuřice a brambor). Biopolymer pro výrobu příborů získávají z avokádové pecky.

Díky tomuto procesu jsou tato brčka zcela rozložitelná a kompostovatelná. Výrazně se tím snižuje znečištění našeho prostředí způsobené plasty a plastovým nádobím.

Tohle brčko je dlouhé 260 mm a má průměr 6 mm.

 

Výhody brčka z avokáda:

✅ 100% rozložitelné

✅ Jednoduchý vzhled

✅ Bez chuti a zápachu

✅ Na rozdíl od papírových se ani po delší době nerozmočí

✅ Pevné a funkční

 

V naší nabídce naleznete i hnědá papírová brčka nebo černá z kukuřičného škrobu.

→ K brčkům se vám budou jistě hodit také kelímky na nápoje, kterých u nás najdete široké množství v různých velikostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: