Papírová brčka

Papírová brčka jsou jednoduchou, ale funkční náhradou jejich plastových protějšků. Jsou vyrobená z pevného přírodního materiálu, který se vám hned nerozmočí, ale po vyhození je 100% rozložitelný.

Papírová brčka jsou nepostradatelnou součástí míchaných nápojů, ledových káv či limonád, a tak pro ně najdete široké využití ve všech gastro podnicích.

V naší nabídce naleznete papírová brčka ve dvou velikostech. Malá brčka o průměru 6 mm jsou vhodné především pro míchané nápoje či kávy. Větší brčka s průměrem 8 mm využijete pro smoothie a limonády.

Jednorázová brčka u nás najdete vyrobená také z avokádové pecky, která jsou velmi pevná, nebo z kompostovatelného materiálu PLA.

953 kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu krabicka stredni z vrchu bila
0,54 Kč včetně DPH
0,45 Kč / ks

Papírová brčka jsou oblíbenou náhradou plastu. U některých nápojů jsou brčka totiž nepostradatelnou součástí. Naše brčka z...

BM003-10
659 kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu kopie navrhu krabicka stredni z vrchu bila
0,69 Kč včetně DPH
0,57 Kč / ks

Papírová brčka jsou oblíbenou náhradou plastu. U některých nápojů jsou brčka totiž nepostradatelnou součástí. Naše...

BM002-10
brcka hnede
0,96 Kč včetně DPH
0,79 Kč / ks

Papírová brčka jsou oblíbenou náhradou plastu. U některých nápojů jsou brčka totiž nepostradatelnou součástí. Naše...

BM011-10
3 položek celkem

Papírová brčka využijete v každé kavárně, bistru i restauraci. Hodí se pro servírování nejrůznějších ledových nápojů, koktejlů a káv, proto by měla být dostatečně odolná vůči tekutinám. V Pack&Care nabídce naleznete ekologická brčka z pevného papíru, který se vám jen tak nerozmočí. Po vyhození je 100% rozložitelný, a tudíž šetrný k životnímu prostředí.

Na výběr máte ze dvou velikostí, brčko o průměru 6 mm a 8 mm.

Pokud vás zajímají další ekologické varianty, pak pro vás máme také brčka z avokádové pecky, které vynikají svou pevností a odolností, nebo brčka z materiálu PLA, který je zcela kompostovatelný.

→ K brčkům se vám budou určitě hodit také naše papírové nebo plastové kelímky.

UPS_Desktop