Neohodnoceno

Papírová miska "člun" XL

Papírová miska ve tvaru člunu se může pyšnit řadou hned několika výhod! Pro její rozměry je schopna pojmout velkou porci street food pokrmů a díky jejímu tvaru se také pohodlně drží v ruce. Dalšími z mnoha benefitů jsou například ekologický materiál nebo její moderní vzhled.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: PM004-10
2,62 Kč 3,17 Kč včetně DPH 655 Kč / 250 ks
Kategorie: Papírové misky a vaničky
Hmotnost: 0.017 kg
Délka: 230mm
Šířka: 175mm
Výška: 55mm
Objem: 1100ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 250ks
Počet v kartonu: 500ks
Položka byla vyprodána…

Kdo jiný by se měl stát lepším parťákem street food než tato papírová krabička? Díky jejímu praktickému tvaru naprosto skvěle padne do ruky a je tak vhodná na burger s hranolkami nebo hot-dog s hranolkami. Stejně tak se může pochlubit svým ekologickým materiálem, kterým je v přírodě snadno a dobře rozložitelný kraftový papír. Další předností této papírové misky ve tvaru člunu je její moderní vzhled, v němž se vaše pokrmy stanou opravdu neodolatelné. 
Výhody papírové misky „člun“ XL?

✅ Moderní přírodní design

Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Naše misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky papírových misek na street food.

 

Pokud si přejete zabalit jídlo s sebou, doporučujeme navštívit také naši kategorii papírových boxů, krabiček a kornoutů, kde si určitě vyberete produkty přímo pro vás.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.