Kartonová krabice 230x220x230mm 3VVL
Kartonová krabice je univerzálním obalem, který využijete všude. Hodí se nejen pro odesílání produktů, ale také pro jejich skladování. Je vyrobená z pevné 3vrstvé vlnité lepenky a je velmi odolná. Pořídíte ji u nás bez potisku, ale i vyrobenou na míru s vaším logem.
| Kategorie: | Papírové krabice |
|---|---|
| EAN: | 5902721122960x |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Papír, Vlnitá lepenka |
| Rozměr: | 23x22x23 |
| Tvar: | Čtverec |
| Typ: | Ekologické, Recyklovatelné, Úložné, Uzavíratelné, Přepravní, Poštovní |
| Velikost: | Malé |
| Délka: | 230mm |
| Šířka: | 220mm |
| Výška: | 230mm |
| Počet vrstev: | Třívrstvá lepenka |
| Počet v balení: | 25ks |
Pro kartonové krabice najdete ve svém podniku široké využití. Hodí se na balení a posílání produktů, ale i pro jejich skladování. Díky jejich pevnosti a odolnosti do nich můžete bez obav vložit i těžší předměty.
Kartonové krabice jsou levným obalovým materiálem, který je zároveň šetrný k životnímu prostředí, protože se po vyhození lépe a rychleji rozkládají. Skládací papírové krabice u nás pořídíte bez potisku, ale i vyrobené na míru s vaším logem.
Tato poštovní krabice má univerzální rozměr 230x220x230 mm a najdete pro ni širokou škálu využití.
→ V naší nabídce ale najdete také další rozměry krabic, například 300x200x150 mm.
Výhody kartonové krabice:
✅ Materiál šetrný k životnímu prostředí
✅ Pevná a odolná
✅ 3vrstvá vlnitá lepenka
✅ Univerzální použití
♻️Ekologická stopa:
Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože tyto papírové krabice patří mezi ekologické varianty balení, nezapomínejte na jejich správné třídění.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
