Neohodnoceno

Menubox z cukrové třtiny - obdelníkový

Je praktický, skladný, snadno uzavíratelný a zabalíte do něj téměř jakékoliv jídlo. Řeč je o obdélníkovém menuboxu z cukrové třtiny. Najdete pro něj využití v jakémkoliv provozu. Vypadá skvěle na pohled a při převozu více jídel najednou můžete boxy pohodlně skládat na sebe. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: KC005-60
4,49 Kč 5,43 Kč včetně DPH 898 Kč / 200 ks
Kategorie: Krabičky a menuboxy z cukrové třtiny
Hmotnost: 0.032 kg
Délka: 229mm
Šířka: 115mm
Výška: 77mm
Materiál: Cukrová třtina
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 200ks
Položka byla vyprodána…

Menubox je velmi odolný a bez kompromisu s ním nahradíte klasické plastové obaly. Nepropustí žádnou mastnotu, ani tekutinu a jídlo se v nich díky tomu skvěle přenáší. Oblíbíte si je jak vy, tak i vaši zákazníci. Jsou vyrobeny z nevyužitých zbytků průmyslově zpracované cukrové třtiny, tedy z čistě přírodní, již použité suroviny a jsou naprosto ekologické. 



Výhody obdélníkového menuboxu z cukrové třtiny?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Menuboxy jsou ze 100% kompostovatelného materiálu. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit třeba do nabídky papírových krabiček, boxů a kornoutů, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly a obaly z cukrové třtiny patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.