Neohodnoceno

Menubox z cukrové třtiny - dvoudílný obdelníkový

Dvoudílné menuboxy jsou snad ty nejpoužívanější obaly v gastronomii. Zabalíte do nich prakticky jakékoliv jídlo a můžeme vám zaručit, že obal nepropustí žádnou mastnotu, nic z něj nevyteče a navíc je snadno uzavíratelný. 

Skladem
Kód: KC002-60
4,98 Kč 6,03 Kč včetně DPH 1 245 Kč / 250 ks
Kategorie: Kompostovatelné krabičky a boxy
Hmotnost: 0.033 kg
Délka: 250mm
Šířka: 165mm
Výška: 61mm
Materiál: Cukrová třtina
Počet v balení: 125ks
Počet v kartonu: 200ks

Tento dvoudílný obdélníkový menubox se ideálně hodí pro hlavní chody s přílohou. Využití pro něj najdete v každém gastro provozu, ať už se jedná o běžnou restauraci, fast food nebo take away. Je lehký, odolný a pevný. Dokonale s ním nahradíte běžný plastový box a ušetříte tím životní prostředí. Naše menu boxy jsou totiž vyrobeny z nevyužitých zbytků průmyslově zpracované cukrové třtiny, tedy z čistě přírodní, již použité suroviny. 

 

Výhody dvoudílného menuboxu z cukrové třtiny?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Menuboxy jsou ze 100% kompostovatelného materiálu. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit do nabídky papírových krabiček, boxů a kornoutů, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly a obaly z cukrové třtiny patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.