1 hodnocení

Papírový menubox velký

Velký papírový menubox vám bude po ruce vždy, když budete chtít zabalit kterýkoliv z vašich lahodných pokrmů, zejména těch větších. Kromě praktických rozměrů patří mezi jeho výhody také velmi rychlé a snadné složení.

Skladem
Kód: PB002-10
Značka: Pack & Care
4,65 Kč 5,63 Kč včetně DPH 465 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.034 kg
? Délka: 220mm
Šířka: 120mm
Výška: 75mm
Materiál: Papír + PE
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 200ks

Papírový menubox je naprosto ideální k zabalení jakéhokoliv pokrmu. Svými rozměry se skvěle hodí pro balení hlavních chodů či větších porcí jídel, jako jsou například burgery a hot-dogy s přílohou, kuřecí stripsy, ale i dezerty.  Jeho skládání je velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel. Díky modernímu a přírodnímu vzhledu papírového menuboxu bude vaše jídlo vypadat naprosto neodolatelně, a tak se vaši zákazníci zajisté budou chtít podělit o jeho fotografii se svými přáteli. 

 

Výhody papírového menuboxu?

✅ větší porce jídel 

✅ Snadno a rychle složitelný

✅ Ekologický materiál

✅ Chrání životní prostředí

✅ Moderní přírodní vzhled

 

Box je vyroben z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

 

Při balení pokrmů nezapomínáme ani na menší porce, a tak vám doporučujeme navštívit naši širokou nabídku produktů, kde mimo jiné naleznete také papírový menubox malý nebo papírový lunch box s praktickou rukojetí.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.