Neohodnoceno

Nepromastitelný papír hnědý 600x400

Nepromastitelný papír do kterého zabalíte nejrůznější lahůdky, zákusky nebo třeba uzeniny. Je oblíbený pro svou praktičnost a přírodní vzhled. Velmi jednoduše se ohýbá, je tenký, ale ne natolik, aby nebyl dostatečně pevný. Nehrozí tedy, že by se u balení potravin protrhával.

Skladem
Kód: BP002-10
1,49 Kč 1,80 Kč včetně DPH 1 490 Kč / 1000 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.01 kg
Výška: 600mm
Šířka: 400mm
Materiál: Papír + PE
Gramáž: 35 + 10PE
Počet v balení: 1000ks
Počet v kartonu: 1000ks

Svým přírodním vzhledem si získá každého zákazníka. Zabalené potraviny v něm budou dokonale chráněný před vnějšími vlivy a nehrozí, že by skrz papír propustila jakákoliv mastnota. Nepromastitelný papír je velmi oblíbený mezi řezníky, cukráři a lahůdkáři, využijí ho však i běžní restauratéři nebo majitelé foodtrucků.

Výhody nepromastitelného papíru 600x400?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodný pro přímý styk s potravinami

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Nepromastitelný materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

Tento nepromastitelný papír je vyroben z přírodního papíru, který je potažený speciální ochrannou fólií. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je velmi oblíbený mezi majiteli řeznictví, lahůdkářství a cukráren i mezi zákazníky. Při větším odběru těchto obalů je možné na kapsy natisknout jakékoliv logo či obrázek dle vašeho přání.

K balení lahůdek a zákusků jistě využijete i nejrůznější tácky a papírové talíře. Neváhejte tedy zamířit i do nabídky papírových tácků a talířů. které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru, který je 100% recyklovatelný.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologičtější varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.