Tácky na zákusky

Tácky na zákusky představují jednoduchý a rychlý způsob, jak zákazníkům zabalit vaše dobroty s sebou. V naší nabídce naleznete ekologické papírové tácky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, protože se po vyhození snadno rozkládají. Jsou vyrobené z pevného materiálu, který je odolný vůči mastnotě, takže na tácek můžete bez problémů servírovat také koláčky, cukroví či chlebíčky.

Vybrat si můžete z různých velikostí od malých až po velké tácky, a to v bílé nebo přírodní hnědé barvě. Jednorázové tácky u nás pořídíte bez potisku, nebo vyrobené na míru s vaším logem.

→ K balení zákusků se vám bude hodit také náš balicí papír a pro 100% bezpečný přenos doporučujeme naše dortové krabice.

papirovy tacek bily 9x15
0,77 Kč včetně DPH
0,64 Kč / ks

Pevný papírový tácek je skvělým pomocníkem pro podávání teplých i studených pokrmů. Je vyroben z kombinace papíru a...

PT015-10
papirovy tacek bily 21
2 Kč včetně DPH
1,65 Kč / ks

Pevný papírový tácek je skvělým pomocníkem pro podávání teplých i studených pokrmů. Je vyrobený z přírodního materiálu, který...

PT016-10
papirovy tacek bily 8x23
0,96 Kč včetně DPH
0,79 Kč / ks

Pevný papírový tácek je skvělým pomocníkem pro podávání teplých i studených pokrmů. Je vyrobený z přírodního materiálu, který...

PT014-10
papirovy tacek bily 17x24
1,56 Kč včetně DPH
1,29 Kč / ks

Pevný papírový tácek je skvělým pomocníkem pro podávání teplých i studených pokrmů, a to na grilování, soukromých oslavách,...

PT012-10
4 položek celkem

Jednorázové papírové tácky jsou univerzální nádobí, které využijete v gastro podnicích, na koncertech, festivalech, ale i na svatbách, grilování a dalších akcích. I proto pro vás máme širokou nabídku velikostí tácků na zákusky.

Zákusky můžete nejen servírovat, ale i zabalit, a to s využitím fólie či balicího papíru.

Na menší dezerty vám jistě postačí bílý tácek ve velikosti 9x15 cm, pro cheesecake nebo jiné dorty pak doporučujeme větší tácky, například v rozměru 21x21 cm.

Pokud hledáte univerzální velikost, pak pro vás máme rozměr 17x24 cm, který u nás naleznete v bílé i hnědé barvě.

UPS_Desktop