Neohodnoceno

Salátová miska 750ml

Nechte své zákazníky vychutnat si váš delikátní pokrm z této elegantní misky z kraftového papíru. Díky ekologickému materiálu je šetrná k přírodě a jejím používáním pomáháte chránit životní prostředí.

Skladem
Kód: PM011-10
3,89 Kč 4,71 Kč včetně DPH 194,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové misky
Hmotnost: 0.015 kg
Výška: 60mm
Průměr: 149mm
Objem: 750ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 300ks

Salát? Žebra? Hranolky? Bowl? Žádný problém! Do této praktické salátové misky zabalíte jakékoliv jídlo a bez problémů. Přírodní kraftový papír, ze kterého je miska vyrobena, je velmi pevný a odolný. Zároveň je ale v lépe a rychleji rozložitelný, a tak jejím používáním pomáháte chránit přírodu. Vy i vaši zákazníci zajisté uvítáte moderní design, v němž vypadá skvěle každé jídlo. Výhody salátové misky 750 ml?

✅ Moderní přírodní design

✅ Univerzální rozměr

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše salátové misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

K salátovým miskám poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete univerzální víčko pro salátové misky o objemu 500 ml, 750 ml a 1 000 ml.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky salátových misek, kde si určitě vyberete tu svoji.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.