2 hodnocení

Otevřená krabička na Hot-Dog 250x60x50

Jedinečná papírová krabička na hot-dog je skvělá pro servírování i konzumaci tohoto jídla. Navíc je vyrobená z kraftového papíru a potažená vrstvou recyklovatelného PE, které nepropustí ani mastnotu.

Skladem
Kód: PB005-10
2,70 Kč 3,27 Kč včetně DPH 270 Kč / 100 ks
Kategorie: Krabičky na jídlo
Barva: Hnědá
Materiál: Papír
Rozměr: 25x6
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické
Účel: Na hot-dog
Velikost: Velké
Vlastnost: S možností potisku
Délka: 250mm
Šířka: 60mm
Výška: 50mm
Počet v balení: 100ks

Naši hnědou papírovou krabičku ocení všichni milovníci hot-dogů. Její unikátní tvar bez zavírání umožňuje snadnější a pohodlnější konzumaci a zároveň se dobře drží. Krabička je vyrobená z ekologického papíru, který nezatěžuje životní prostředí. Na povrchu je potažená vrstvou recyklovatelného PE, které nepropustí tekutiny ani mastnotu.

Díky jejímu přírodnímu minimalistickému vzhledu na ni můžete velmi snadno použít své vlastní logo či nápis. Skládání krabičky je jednoduché a rychlé, takže vás nebude zdržovat od přípravy hot-dogů.

 

Výhody papírové krabičky na hot-dog:

✅ Jedinečný tvar, který zjednodušuje konzumaci

✅ Ekologický materiál

✅ Přírodní vzhled

✅ Snadné skládání

 

V naší nabídce máme velké množství tvarů i velikostí papírových krabiček, zajímat vás ale mohou i další ekologické obaly.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: