1 hodnocení

Salátová miska 1300ml

Salátová miska, v níž si vaše pokrmy zachovají svůj skutečný půvab. Je vyrobená z kraftového papíru, díky čemuž nejen vypadá skvěle, ale je také ekologická a šetrná k přírodě

Skladem
Kód: PM014-10
5,27 Kč 6,38 Kč včetně DPH 263,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové misky
Hmotnost: 0.024 kg
Výška: 70mm
Průměr: 184mm
Objem: 1300ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 300ks

Ať už se chystáte servírovat saláty, bowls, žebra nebo hranolky, tato salátová miska bude při balení téměř jakýchkoliv pokrmů vždy vaším skvělým pomocníkem. Objem této misky je 1 300 ml a díky jejím modernímu designu v ní každé jídlo vypadá naprosto skvěle. Tento materiál z přírodního kraftového papíru je také velmi pevný a navíc v snadno a rychle rozložitelný, a tak jejím používáním šetříte přírodu a životní prostředí. 
Výhody salátové misky 1 300 ml?

✅ Moderní přírodní design

✅ Univerzální rozměr

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše salátové misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

K salátovým miskám poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete univerzální víčko pro salátové misky o objemu 1 100 ml a 1 300 ml.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky salátových misek, kde si určitě vyberete tu svoji.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.