Neohodnoceno

Papírová krabička na jídlo 1150ml

Jak už vyplývá z názvu, tato papírová krabička vám bude po ruce, kdykoliv si budete přát zabalit jakékoliv jídlo. Mezi výhody této krabičky patří velmi rychlé a snadné skládání, praktické rozměry a možnost opětovného uzavření.

Skladem
Kód: PB013-10
Značka: Pack & Care
5,35 Kč 6,47 Kč včetně DPH 187,25 Kč / 35 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.115 kg
Délka: 150mm
Šířka: 120mm
Výška: 65mm
Objem: 1150ml
Materiál: Papír + PE
Barva: Hnědá
Počet v balení: 35ks
Počet v kartonu: 245ks

Přejete si zabalit předkrm, hlavní chod, nebo dezert? Ve všech případech je tu pro vás tato papírová krabička na jídlo, kterou u balení vašich lahodných pokrmů zajisté vždy uvítáte. Svými rozměry se skvěle hodí k balení nudlí, hranolek, kuřecích stripsů nebo jakýchkoliv pokrmů, kterým bude její rozměr vyhovovat. Díky možnosti opětovného uzavírání se dá snadno přenášet, a tak si vaši zákazníci budou moci vychutnat jídlo kdykoli a kdekoli si budou přát. Její skládání je navíc velmi snadné a rychlé, a tak můžete svou energii a čas směřovat do přípravy vašich chutných pokrmů. 

 

Výhody papírového krabičky na jídlo?

✅ Znovuuzavíratelná 

✅ Snadno a rychle složitelná

✅ Ekologický materiál

✅ Moderní a přírodní vzhled 

✅ Chrání životní prostředí

 

Krabička je vyrobena z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

Pro lepší manipulaci během přenášení využijte papírový lunch box s praktickou rukojetí. Pro větší porce jídel doporučujeme papírový menu box velký z našeho sortimentu. 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.