8 hodnocení

Krabička s uchem hnědá 190x140x90

Praktická papírová krabička s uchem vám dobře poslouží pro balení nejrůznějších pokrmů, zejména dezertů. Její velkou výhodou je uchopitelná rukojeť, která zákazníkům usnadní manipulaci i přenos jídla.

Skladem
Kód: PB004-10
Značka: Pack & Care
7,79 Kč 9,43 Kč včetně DPH 779 Kč / 100 ks
Kategorie: Krabičky na jídlo
Barva: Hnědá
Materiál: Papír
Rozměr: 19x14
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické, Uzavíratelné
Účel: Na svačinu, Na cukroví, Na dezerty, Na výslužky, Na svatbu, Na zákusky
Vlastnost: S možností potisku
Délka: 190mm
Šířka: 140mm
Výška: 90mm
Počet v balení: 50ks

Papírová krabička s uchem vám doslova padne do ruky. Zákazníci určitě ocení její praktickou rukojeť, ale i možnost opětovného uzavření. Díky svým rozměrům je krabička univerzální a hodí se na nejruznější druhy pokrmů od burgerů s hranolkami až po sladké dezerty.

Je vyrobená z hnědého kraftového papíru, který se po vyhození rychle rozloží a nezatěžuje tak životní prostředí. Papír je také velmi pevný, takže se nemusíte bát, že se vám krabička pod tíhou jídla zdeformuje.

 

Výhody papírové krabičky s uchem:

✅ Praktická rukojeť

✅ Ekologický materiál

✅ Univerzální rozměr

✅ Přírodní vzhled

 

V naší nabídce naleznete také papírové krabičky bez rukojeti, ať už velké či malé. Mohly by vás také zajímat naše další ekologické obaly.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: