Neohodnoceno

Krabička s uchem hnědá 190x140x90

Papírový lunch box vám skvěle poslouží při balení nejrůznějších pokrmů, zejména dezertů. Vedle rychlého a snadného složení je jeho velkou předností také dobře uchopitelná rukojeť, díky níž se bude vašim zákazníkům lépe přenášet.

Skladem
Kód: PB004-10
Značka: Pack & Care
7,24 Kč 8,76 Kč včetně DPH 724 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.043 kg
Délka: 190mm
Šířka: 140mm
Výška: 90mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks

Papírový krabička s uchem díky své praktické rukojeti doslova padne do ruky! Vašim zákazníkům se tak s ním bude při přenášení lépe manipulovat. Pro své rozměry a materiál je opravdu multifunkční a skvěle se hodí na nejrůznější pokrmy od burgerů s hranolkami přes žebra až po zákusky. Jeho složení je velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel. Další z jeho výhod je moderní přírodní vzhled, který si vaši zákazníci zajisté velmi oblíbí a s radostí se jeho fotografií s vaším lahodným jídlem pochlubí na svých sociálních sítích.

 

Výhody papírového lunch boxu?

✅ Praktická rukojeť

✅ Ekologický materiál

✅ Snadno a rychle složitelný

✅ Chrání životní prostředí

✅ Přírodní vzhled

 

Box je vyroben z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

 

Přejete-li si krabičku bez rukojeti, v naší nabídce naleznete také skvělé pomocníky jako například papírovou krabičku na jídlo nebo papírový menu box.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.