Papírová taška s krouceným uchem hnědá 320 x 170 x 390
| Kategorie: | Tašky |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Papír |
| Rozměr: | 32x17 |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Ekologické, Dárkové |
| Účel: | Na potraviny |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnost: | S možností potisku |
| Šířka: | 320mm |
| Hloubka: | 170mm |
| Výška: | 390mm |
| Počet v balení: | 200ks |
