Papírová taška s krouceným uchem hnědá 305 x 170 x 340
| Kategorie: | Nákupní tašky |
|---|---|
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Papír |
| Rozměr: | 30,5x17 |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Ekologické, Dárkové |
| Účel: | Na potraviny |
| Velikost: | Velké |
| Vlastnost: | S krouceným uchem, S možností potisku |
| Šířka: | 305mm |
| Hloubka: | 170mm |
| Výška: | 340mm |
| Počet v balení: | 200ks |
