3 hodnocení

Tekutý prací prostředek s lanolínem na černé a tmavé prádlo 1,5l - Booster

Tekutý prací prostředek s lanolínem na jemné prádlo vás efektivně, ale šetrně zbaví nečistot a skvrn a zároveň ochrání vlákna před sepráním. Díky vysoké koncentraci gelu stačí použít malé množství, které odstraní i nejodolnější skvrny od jídla. Účinný prostředek na praní je nenahraditelnou součástí každé domácnosti, ale i gastro podniků, hotelů a penzionů.

Skladem
Kód: PP011-90
74 Kč 89,54 Kč včetně DPH
Kategorie: Prací a mycí prostředky
Objem: 1,5 l
Velikost: Velké

Tekutý prací prášek na tmavé a černé prádlo se vám bude hodit v domácnosti, ale i hotelech, penzionech či gastro podnicích. Prací gel si poradí s odolnými skvrnami, ale zároveň se šetrně stará o sytost barev a odolnost vláken. Prádlo bude díky němu hygienicky čisté a provoněné.

Díky složení účinných látek stačí použít malé množství pracího gelu, proto je ideální volbou do větších provozů a domácností, kde je praní prádla na denním pořádku. Lanolín v pracím gelu zajistí ochranu přírodních materiálů a zachovává tvar i barvu prádla. Lanolín je také velmi šetrný k pokožce, takže je použití gelu vhodné i pro alergiky.

Gel má oproti prášku velkou výhodu v tom, že působí okamžitě, a můžete ho tak bez obav použít i při použití krátkých pracích programů nebo při ručním praní.

Booster gel má objem 1,5 l.

→ Pro barevné prádlo doporučujeme použít náš tekutý prací prostředek na barevné prádlo.

Nezapomeňte při praní použít také aviváž, aby bylo prádlo hebké a jemné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: