1 hodnocení

Víčko na kelímek černé 90mm

Víčka na kelímky jsou skvělým pomocníkem pro servírování horkých nápojů. Umožní jejich bezpečný přenos bez rozlití a také udrží obsah déle teplý. Víčko s průměrem 90 mm je ideální pro větší nápoje. Po vyhození je plně recyklovatelné.

Skladem
Kód: VK005-30
0,88 Kč 1,06 Kč včetně DPH 88 Kč / 100 ks
Kategorie: Kelímky
Hmotnost: 0.003 kg
Barva: Černá
Materiál: Plast
Rozměr: 90 mm
Tvar: Kulatý
Typ: Recyklovatelné, Uzavíratelné
Účel: Na kávu
Velikost: Velké
Materiál: PS6
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Nezbytnou součástí každé kavárny jsou jednorázové kelímky a víčka na kávu. Oceníte jej vy i vaši zákazníci, protože se díky nim nápoj jen tak nerozlije a  zůstane déle teplý. Malý otvor zajistí navíc pohodlnou konzumaci.

Víčko s průměrem 90 mm je dělané pro větší kelímky na latté či horkou čokoládu. Je vyrobeno z kvalitního pevného materiálu PS6, který je po opláchnutí zcela recyklovatelný, a tím také šetrnější k životnímu prostředí.

→ V naší nabídce najdete samozřejmě také papírové kelímky na kávu v různých velikostech.

 

Výhody černého víčka na kelímek:

✅ Udrží obsah déle teplý

✅ Zabraňuje rozlití nápoje

✅ Recyklovatelný materiál

✅ Stylový černý design

✅ Šetrné k životnímu prostředí

 

Černé víčko je stylovou variantou, máme pro vás ale také klasické bílé víčko na kelímek nebo ekologická PLA víčka, která jsou zcela rozložitelná.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: