Neohodnoceno

Menubox z cukrové třtiny - třídílný čtvercový

Třídílný menu box z cukrové třtiny je ideální parťák pro jídla, které se servírují se dvěma menšími přílohami nebo různými dipy. Je totiž rozdělen na hlavní část a dvě menší přihrádky. Jídlo se vám tedy při přenosu nepromíchá s ostatními doplňky a navíc bude v tomto obalu vypadat naprosto neodolatelně.

Skladem
Kód: KC003-60
5,47 Kč 6,62 Kč včetně DPH 1 094 Kč / 200 ks
Kategorie: Kompostovatelné krabičky a boxy
Délka: 220mm
Šířka: 200mm
Výška: 80mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 200ks

V takovémto boxu nejlépe vyniknou masová jídla jako třeba grilovaná křidélka nebo žebra, která se podávají s různými omáčkami nebo jinými doplňky. Hodí se také pro mexická jídla jako quesadilla nebo nachos. Menubox se dá velmi snadno přenášet a s jeho zámkovým uzavíráním se nemůže stát, že by z něj cokoliv vyteklo. Bez problémů s ním nahradíte běžné plastové obaly a zároveň ušetříte životní prostředí. Boxy jsou vyrobeny z nevyužitých zbytků průmyslově zpracované cukrové třtiny, tedy z čistě přírodní, již použité suroviny a jsou naprosto ekologické. 

 

Výhody třídílného menuboxu z cukrové třtiny?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Menuboxy jsou ze 100% kompostovatelného materiálu. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit do nabídky papírových krabiček, boxů a kornoutů, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly a obaly z cukrové třtiny patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.