Neohodnoceno

Papírový kelímek na kávu bílý 300ml

Dopřejte vašim zákazníkům šálek oblíbené kávy stylově! V tomto bílém papírovém kelímku, který oceníte zejména při přípravě latte nebo velkého cappuccina, bude vaše káva vypadat opravdu lahodně. Kelímek je vyrobený z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelný.

Skladem
Kód: PK006-10
Značka: Pack & Care
1,80 Kč 2,18 Kč včetně DPH 90 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové kelímky na kávu
Hmotnost: 0.009 kg
Výška: 105mm
Průměr: 90mm
Objem: 300ml
Materiál: Papír + PE
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 1000ks

Jste milovníky příprav kávy a hledáte šetrnější alternativu plastových výrobků? V tom případě je tento bílý papírový kelímek stvořen přímo pro vás. Hodí se zejména k přípravě latte, velkého cappuccina a dalších horkých či studených nápojů. Objem tohoto kelímku je 300 ml a pro své rozměry skvěle padne do ruky. Uchvátí vás především svým jednoduchým a minimalistickým vzhledem, díky němuž se zákazníci do vaší lahodné kávy zamilují na první pohled.Výhody bílého papírového kelímku 300 ml?

✅Skvěle padne do ruky

✅Jednoduchý a minimalistický vzhled

✅Bez zápachu a příchutě

✅Ekologický materiál

✅Chrání životní prostředí

 

Kelímek je vyroben z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě zcela rozložitelný. Je také naprosto bez zápachu a příchutě, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. V našem sortimentu nezapomínáme ani na nápoje jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na nápoje.

 

K nápojovým kelímkům neodmyslitelně patří také praktické víčko, aby si vaši zákazníci mohli kávu vychutnat i na cestě zcela bez obav z jejího rozlití. Nabídku našich víček na kelímky si můžete prohlédnout zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.