Neohodnoceno

Papírový kelímek na kávu hnědý 400ml

Dopřejte vašim zákazníkům šálek oblíbeného nápoje stylově! Tento papírový kelímek oceníte zejména při podávání velkého latte, čepovaných nápojů, limonád či horkých nápojů. Kelímek je vyrobený z přírodního kraftového papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelný.

Skladem
Kód: PK014-10
Značka: Pack & Care
2,39 Kč 2,89 Kč včetně DPH 119,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové kelímky na kávu
Výška:
Průměr: 90mm
Objem: 400ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 600ks

Klasické kelímky velmi zatěžují naši planetu. Pokud jí chcete ulehčit, stačí si pořídit tento papírový kelímek z přírodního kraftového papíru, v němž si zákazníci vaše lahodné nápoje okamžitě zamilují. Je vhodný zejména k podávání velkého latte, čepovaných nápojů, limonád či horkých nápojů. Objem tohoto kelímku je 400 ml a pro své rozměry skvěle padne do ruky. Okouzlí vás především svým stylovým přírodním designem, který si vaši zákazníci zajisté velmi oblíbí.

 

Výhody kraftového papírového kelímku 400 ml?

✅Moderní a přírodní kraftový vzhled

✅Ekologický materiál

Bez zápachu a příchutě

✅Skvěle padne do ruky

✅Chrání životní prostředí

 

Kelímek je vyroben z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě zcela rozložitelný. Je také naprosto bez zápachu a příchutě, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. V našem sortimentu nezapomínáme ani na nápoje jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na nápoje.

 

K nápojovým kelímkům neodmyslitelně patří také praktické víčko, aby si vaši zákazníci mohli kávu vychutnat i na cestě zcela bez obav z jejího rozlití. Nabídku našich víček na kelímky si můžete prohlédnout zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.