Neohodnoceno

Víčko na kelímek bílé 90mm

Papírový kelímek na kávu se dozajista neobejde bez správného kvalitního víčka, které pomůže udržet obsah kelímku déle teplý či studený a stejně tak zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje. Toto víčko je vhodné pro všechny plastové a papírové kelímky s odpovídajícím průměrem a je vyrobeno z recyklovatelného materiálu.

Skladem
Kód: VK010-30
0,79 Kč 0,96 Kč včetně DPH 79 Kč / 100 ks
Kategorie: Víčka na kelímky
Hmotnost: 0.003 kg
Průměr: 90mm
Materiál: PS6
Počet v balení: 100ks
Počet v kartonu: 1000ks

Jste milovníky příprav kávy a hledáte šetrnější alternativu klasických plastových výrobků?

Dopřejte zákazníkům vaši lahodnou kávu zcela bez obav z jejího rozlití. Toto víčko na kelímky je vyrobeno z recyklovatelného materiálu, čímž je šetrnější k životnímu prostředí. Víčko pomáhá udržet obsah kelímku déle teplý či studený a zároveň zabraňuje vstupu nečistot do nápoje či jeho rozlití. Jeho průměr je 85 mm je opatřeno praktickým otvorem pro pití. Okouzlí vás především svým elegantním bílým vzhledem, který si vaši zákazníci zajisté zamilují.

 

Výhody víčka na kelímek 85 mm?

✅Bez zápachu a příchutě

✅Zabraňuje rozlití a vstupu nečistot do nápoje

✅Recyklovatelný materiál

✅Elegantní bílým vzhled

✅Šetrné k životnímu prostředí

 

Víčko na kelímek je vyrobeno z kvalitního pevného materiálu PS6, který je po opláchnutí zcela recyklovatelný a tím také šetrnější k životnímu prostředí. Je také naprosto bez zápachu a chuťově neutrální, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. 

K víčkům bezesporu patří také kelímek na nápoje, jejichž širokou nabídku si můžete prohlédnout zde.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na víčka jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky víček na kelímky na nápoje.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože recyklovatelné obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že obaly od jídla a pití nepatří do tříděného odpadu špinavé. Proto je potřeba tato recyklovatelná víčka před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.