Neohodnoceno

Papírový kelímek na kávu bílý 400ml

Dopřejte vašim zákazníkům šálek oblíbeného nápoje stylově! Tento bílý papírový  kelímek oceníte zejména při podávání velkého latte, čepovaných nápojů, limonád či horkých nápojů. Kelímek je vyrobený z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelný.

Skladem
Kód: PK007-10
Značka: Pack & Care
1,99 Kč 2,41 Kč včetně DPH 99,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové kelímky na kávu
Hmotnost: 0.012 kg
Výška: 135mm
Průměr: 90mm
Objem: 400ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 1200ks

Klasické kelímky velmi zatěžují naši planetu. Pokud jí chcete ulehčit, stačí si pořídit tento bílý papírový kelímek z jednovrstvého bílého papíru, v němž si zákazníci vaše lahodné nápoje okamžitě zamilují. Je vhodný zejména k podávání velkého latte, čepovaných nápojů, limonád či horkých nápojů. Objem tohoto kelímku je 400 ml a pro své rozměry skvěle padne do ruky. Okouzlí vás především svým jednoduchým a minimalistickým vzhledem, který si vaši zákazníci zajisté velmi oblíbí. Výhody bílého papírového kelímku 400 ml?

✅Skvěle padne do ruky

✅Jednoduchý a minimalistický vzhled

✅Bez zápachu a příchutě

✅Ekologický materiál

✅Chrání životní prostředí

 

Kelímek je vyroben z jednovrstvého bílého papíru, díky čemuž je v přírodě zcela rozložitelný. Je také naprosto bez zápachu a příchutě, a tak si zákazníci budou moci vaši kávu vychutnat tak, jak jsou zvyklí. V našem sortimentu nezapomínáme ani na nápoje jiných velikostí, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na nápoje.

 

K nápojovým kelímkům neodmyslitelně patří také praktické víčko, aby si vaši zákazníci mohli kávu vychutnat i na cestě zcela bez obav z jejího rozlití. Nabídku našich víček na kelímky si můžete prohlédnout zde.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.