2 hodnocení

Papírový kelímek na kávu bílý 400ml

Velký papírový kelímek s objemem 400 ml oceníte zejména při přípravě domácích limonád, horkých a míchaných nápojů a mnoha dalších. Kelímek je vyrobený z kvalitního papíru a je dostatečně pevný, takže se nemusíte bát, že vám nápoj proteče. Zároveň se přírodní materiál mnohem lépe a rychleji rozkládá.

Skladem
Kód: PK007-10
2,32 Kč 2,81 Kč včetně DPH 116 Kč / 50 ks
Kategorie: Kelímky
Hmotnost: 0.012 kg
Barva: Bílá
Materiál: Papír
Objem: 400 ml
Rozměr: 90 mm
Tvar: Kulatý
Typ: Ekologické, Uzavíratelné
Účel: Na kávu, Na pivo
Velikost: Velké
Vlastnost: S možností potisku
Výška: 135mm
Průměr: 90mm
Materiál: Papír + PE
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 1200ks

Potřebujete do své kavárny, restaurace, bistra nebo na festival kelímky na větší nápoje? Vyměňte jednorázové plastové kelímky za ekologičtější variantu, která bude šetřit přírodu a zároveň bude plně funkční. Naše bílé kelímky jsou vyrobené z jednovrstvého papíru, který je dostatečně pevný, ale zároveň zcela rozložitelný.

Objem tohoto kelímku je 400 ml, takže se do něj vejde téměř cokoliv od domácí limonády, velké kávy až po míchané nápoje.

Další výhodou je jeho minimalistický bílý vzhled, který můžete rychle ozvláštnit svým vlastním logem či nápisem.

 

Výhody papírového kelímku:

✅ Ekologický materiál

✅ Minimalistický vzhled, který můžete jednoduše přizpůsobit své značce

✅ Pevný a funkční materiál

✅ Bez zápachu či chuti


V naší nabídce najdete papírové kelímky v různých velikostech pro všechny druhy nápojů. Můžete si vybrat bílý papírový kelímek nebo přírodní hnědý v jakékoliv velikosti.

K nápojovým kelímkům patří praktické víčko, které zamezí jejich rozlití. Víčka na všechny velikosti kelímků najdete v naší nabídce.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: