Neohodnoceno

Papírový menubox malý

Malý papírový menubox se stane vaším přítelem při balení nejrůznějších pokrmů menších velikostí. Vedle rychlého a snadného skládání se vám může pochlubit také tím, že je velmi lehký a skladný.

Skladem
Kód: PB003-10
3,55 Kč 4,30 Kč včetně DPH 355 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové krabičky a boxy
Hmotnost: 0.023 kg
Délka: 160mm
Šířka: 100mm
Výška: 60mm
Materiál: Papír + PE
Počet v balení: 100ks

Ať už potřebujete zabalit kterýkoli z vašich lahodných pokrmů, papírový menubox vám bude skvělým pomocníkem. Svými rozměry se nejvíce hodí pro balení dětských či menších porcí jídla, křidélek, stripsů, zákusků nebo hranolek. Jeho skládání je velmi snadné a rychlé, a tak budete mít dostatek času věnovat svou energii do přípravy chutných jídel. Díky modernímu a přírodnímu vzhledu papírového menuboxu bude vaše jídlo vypadat naprosto neodolatelně, a tak se vaši zákazníci zajisté budou chtít podělit o jeho fotografii se svými přáteli. 

 

Výhody papírového menuboxu?

✅ Snadno a rychle složitelný

✅ Lehký a skladný

✅ Ekologický materiál

✅ Chrání životní prostředí

✅ Moderní přírodní vzhled

 

Box je vyroben z kraftového hnědého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled je tento materiál velmi oblíbený jak mezi restauratéry, tak i mezi zákazníky. Jeho složení je navíc šetrné k přírodě a pomáhá tak šetřit životní prostředí

 

Při balení pokrmů nezapomínáme ani na větší porce, a tak vám doporučujeme navštívit naši širokou nabídku produktů, kde mimo jiné naleznete také papírový menubox velký nebo papírový lunch box s praktickou rukojetí.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu.