Neohodnoceno

Papírová kapsa na burger 160x150

Podáváte burgery či jiné dobroty formou take away a hledáte vhodný obal, ve kterém se bude jídlo dobře držet a zároveň pohodlně konzumovat? Vyzkoušejte kapsy z nepromastitelného papíru. Díky svému přírodnímu vzhledu dodají každému pokrmu ten pravý šmrnc.

Skladem
Kód: PA001-10
0,34 Kč 0,41 Kč včetně DPH 34 Kč / 100 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.002 kg
Výška: 160mm
Šířka: 150mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 200ks

Kapsa na burgery velikosti 160x150 mm je vhodná také k servírování sladkých pokrmů jako jsou donuty či vafle, skvěle v ní také vypadají nejrůznější sendviče a menší bagetky. Papír je velmi odolný a nepropustí žádnou omáčku ani mastnotu. Najíte se z něj zkrátka bez poskvrny na vašem oblečení. Využíváním této papírové kapsy nebudete zatěžovat planetu a vaše jídlo bude vypadat neodolatelně.

 

Výhody kapsy na burger 160x150 mm?

✅ Moderní přírodní design

✅ Vhodná pro jídlo „do ruky“

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Nepromastitelný materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Kapsy jsou vyrobeny z papíru, který je potažený speciální nepromastitelnou fólií. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky. Při větším odběru těchto obalů je možné na kapsy natisknout jakékoliv logo či obrázek dle vašeho přání.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové alternativy, neváhejte proto zamířit do nabídky papírových krabiček, boxů a kornoutů, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologičtější varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.