Neohodnoceno

Salátová miska 1100ml

Salátová miska s praktickým rozměrem,v níž budete moci servírovat téměř jakýkoliv pokrm, který si díky ní stále zachová svůj neodolatelný vzhled. Miska je navíc vyrobena z kraftového papíru, a tak je šetrná k přírodě.

Skladem
Kód: PM013-10
4,40 Kč 5,32 Kč včetně DPH 220 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové misky
Hmotnost: 0.022 kg
Výška: 59mm
Průměr: 184mm
Objem: 1130ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 300ks

Vždy jste si přáli mít dokonale zabalené jídlo tak, aby bylo v kvalitním obalu a zároveň stále vypadalo skvěle? V tom případě vám představujeme tuto salátovou misku, která je vyrobená z přírodního kraftového papíru, a tak si v jejím moderním vzhledu vaše jídlo zachová svůj půvab. Tento materiál je velmi pevný a odolný a v přírodě snadno rozložitelný, čímž nezatěžuje životní prostředí. Objem této misky je 1 130 ml, a tak se svým všestranným rozměrem hodí nejen pro balení salátů, bowls, hranolek nebo žeber, ale také jakýchkoliv dalších jídel. Výhody salátové misky 1130 ml?

✅ Moderní přírodní design

✅ Univerzální rozměr

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše salátové misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

K salátovým miskám poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete univerzální víčko pro salátové misky o objemu 1 130 ml a 1 300 ml.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky salátových misek, kde si určitě vyberete tu svoji.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.