Neohodnoceno

Miska na polévku hnědá 500ml

Tento stylový kelímek na polévku potěší vaše zákazníky nejen v chladných dnech. Kromě hřejivých polévek do něj totiž můžete balit také omáčky či osvěžující zmrzliny. Vedle svého moderního přírodního vzhledu se může pyšnit také svou šetrností k životnímu prostředí

Skladem
Kód: PM003-10
3,39 Kč 4,10 Kč včetně DPH 169,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.013 kg
Výška: 80mm
Průměr: 114mm
Objem: 500ml
Materiál: Papír
Počet balení: 50ks
Počet v kartonu: 500ks

Ať už chcete zákazníkům dopřát některou z vašich vynikajících polévek, omáček či zmrzlin, tento papírový kelímek na polévku o objemu 500 ml je tou správnou volbou pro jejich zabalení. Ke kelímku poskytujeme i znovu uzavíratelné víčko se dvěma malými otvory pro lepší průchod páry z horkých pokrmů, jež naleznete v našem sortimentu. Mimo svůj přírodní a moderní vzhled, je kelímek také šetrný k životnímu prostředí, jelikož je vyroben 100% z bio surovin a je zcela recyklovatelný.

 

Výhody kelímku na polévku 500 ml?

✅ 100% bio

✅ Stylový přírodní vzhled

✅ Vhodný pro teplé i studené pokrmy

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše kelímky na polévku jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

Ke kelímku poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko. Vybrat si můžete hned ze dvou možností, a to papírové víčko se dvěma praktickými otvory pro lepší průchod páry nebo víčko z pevného recyklovatelného plastu.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na polévku.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Proto je potřeba tyto recyklovatelné kelímky před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.