Neohodnoceno

Miska na polévku hnědá 750ml

Je libo polévku, omáčku či zmrzlinu? Pro všechny případy je tento papírový kelímek jasnou volbou pro jejich snadné a rychlé zabalení. Kromě praktického rozměru se může pochlubit také stylovým přírodním vzhledem a svou šetrností k životnímu prostředí.

Skladem
Kód: PM005-10
4,44 Kč 5,37 Kč včetně DPH 222 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové obaly
Hmotnost: 0.015 kg
Výška: 118mm
Průměr: 114mm
Objem: 750ml
Materiál: Papír
Počet balení: 50ks
Počet v kartonu: 500ks

Ať už chcete vaše zákazníky zahřát teplou polévkou, či zchladit zmrzlinou v horkých letních dnech, přinášíme vám skvělé řešení pro zabalení těchto pokrmů! Tento papírový kelímek o objemu 750 ml vás nezklame v žádném případě. Ke kelímku poskytujeme i znovu uzavíratelné víčko se dvěma malými otvory pro lepší průchod páry z horkých pokrmů, které naleznete v našem sortimentu. Mimo svůj přírodní a moderní vzhled, je kelímek také šetrný k životnímu prostředí, jelikož je vyroben 100% z bio surovin a je zcela recyklovatelný.

 

Výhody kelímku na polévku 750 ml?

✅ 100% bio

✅ Stylový přírodní vzhled

✅ Vhodný pro teplé i studené pokrmy

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše kelímky na polévku jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

Ke kelímku poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, které naleznete zde.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte pro ně zamířit do naší nabídky papírových kelímků na polévku.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Proto je potřeba tyto recyklovatelné kelímky před vytříděním opláchnout od zbytků nečistot. Jejich tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.