5 hodnocení

Dárková krabice s víkem hnědá 400x340x82

Naše dárkové krabice s uzavíratelným víkem jsou jednoduchý a rychlý způsob balení dárků, ale i pochutin a cukroví. Krabice je vyrobená z kvalitního pevného papíru a její jednoduchý design můžeme snadno ozvláštnit vaším logem. Díky uzavíratelnému víku zůstane obsah bezpečně uložený uvnitř přesně tak, jak jste ho zde naaranžovali.

Skladem
Kód: DK008-10
28 Kč –21 % 22 Kč 26,62 Kč včetně DPH 550 Kč / 25 ks
Kategorie: Dárkové krabice a krabičky
Barva: Hnědá
Materiál: Papír
Rozměr: 40x34
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické, Recyklovatelné, Vánoční, Dárkové, Uzavíratelné
Účel: Na cukroví, Na svatební koláče, Na pečivo, Na vánoční cukroví, Na chlebíčky, Na koláče
Velikost: Velké
Vlastnost: S víkem, S možností potisku
Délka: 400mm
Šířka: 340mm
Výška: 82mm
Počet v balení: 25ks
3 orez
Akce
28 Kč –21 %

Naše dárkové krabice s víkem využijete nejen při tvorbě dárkových balíčků, ale i při balení cukroví a jiných pochutin. Krabice jsou vyrobené z přírodního materiálu, který po vyhození tolik nezatěžuje přírodu a mnohem snadněji se rozkládá.

Uzavíratelné víko vám umožňuje do krabice kdykoliv přidat další produkty, ale zároveň ochrání obsah před znečištěním či poničením. Při použití balicího papíru můžete do krabiček bez obav uložit také cukroví, dezerty a další dobroty.

Krabice mají jednoduchý přírodní vzhled, který se hodí pro jakoukoliv příležitost.

Tato krabička má univerzální rozměr 400x340x82 mm, v naší nabídce ale najdete i jiné rozměry dárkových krabic, například 369x270x100 mm.

Dárkové krabice můžete objednat bez potisku, nebo vyrobené na míru s vaším logem. Doba výroby individuálního potisku je 4–5 týdnů.

  

Výhody dárkové krabice s víkem:

✅ Materiál šetrný k životnímu prostředí

✅ Pevnost a dobrá nosnost krabice

✅ Stylový minimalistický vzhled

✅ Univerzální rozměr

✅ Možnost vlastního potisku

 

Pokud hledáte způsob, jak zabalit větší dárková balení, jednou z možností může být také využití našich dárkových košů, které vám poskytnou dostatek otevřeného místa i pro větší předměty

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože tyto papírové krabice patří mezi ekologické varianty balení, nezapomínejte je správně vytřídit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: