Neohodnoceno

Dortová krabice s uchem 220/220/120

Dortová krabice s uchem je doslova hitem mezi cukrárnami, pekárnami a dalšími podniky, kde najde své využití. Perfektně se hodí pro balení menších dortíků, zákusků, cukroví nebo třeba donutů. Má praktickou rukojeť se kterou bude její přenášení doslova hračka.

Skladem
Kód: DU002-10
9,60 Kč 11,62 Kč včetně DPH 240 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 220mm
Šířka: 220mm
Výška: 120mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks

Krabice je vyrobena z pevného litého papíru. Můžeme vám tedy zaručit, že se nedá jednoduše protrhnout, jako je to u běžných dortových krabic a navíc ani nepropustí mastnostu. Zkrátka nemůže dojít k žádné nechtěné nehodě. Zákazníci si tak vaše špičkové dobroty odnesou bezstarosti a navíc stylově! Zhotovena je v čistém a jednoduchém designu, který si jistě oblíbíte.

 

Výhody dortové krabice s uchem 220/220/120 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.